Laboratoria Natury zwiększają moce produkcyjne

Laboratoria Natury, producent kontraktowy działający na rynku farmaceutycznym, oficjalnie otworzył w Lublinie nowy zakład produkcyjny. Jest on odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na suplementy diety i żywność funkcjonalną.


Nowa fabryka, zlokalizowana w kompleksie Panattoni przy ul. Józefa Franczaka „Lalka”, wyposażona jest w innowacyjne linie produkcyjne, przestrzeń do prac badawczo-rozwojowych, laboratorium, biura oraz magazyn. Wraz ze zmianą lokalizacji, spółka otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

– Nowy zakład umożliwi nam dalszy globalny rozwój, który stwarza możliwość konsekwentnego umacniania naszej pozycji na rynku. Warunki panujące w nowym zakładzie umożliwią także produkcję nowych form, których wytwarzanie w poprzedniej lokalizacji było niemożliwe – podkreślają przedstawiciele spółki. Laboratoria Natury to firma założona w 2001 roku.

Produkty wytwarzane przez spółkę znalazły uznanie na rynkach Europy Środkowo-wschodniej, Skandynawii, Bliskiego Wschodu, Azji Pacyficznej, a nawet w Stanach Zjednoczonych.

gospodarczy.lublin.eu, kb