Lekarka ofiarą Covid-19

Fatalna wieść dotarła do nas na początku ubiegłego tygodnia. Wśród śmiertelnych ofiar koronawirusa Sars Cov 2 jest lekarz pediatra z Krasnegostawu Teresa Sawa. Miała 64 lata.

– Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci krasnostawskiego lekarza – Doktor Teresy Sawy. Pragniemy złożyć najszczersze kondolencje rodzinie, bliskim, współpracownikom i pacjentom. Czujemy się ogromnie poruszeni i dotknięci odejściem Pani Doktor.

Była osobą o wielkim sercu, cenioną przez przełożonych i lubianą przez współpracowników, darzącą wyjątkowym zrozumieniem pacjentów i ich rodziny. Wdzięczni za Jej zasługi dla całej naszej społeczności, łączymy się w bólu i chrześcijańskiej nadziei – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie.

Teresa Sawa pracowała na oddziale dziecięcym krasnostawskiego SP ZOZ. Prowadziła też prywatny gabinet pediatryczny. Zmarła 7 lutego, była zakażona koronawirusem. 18 lutego spoczęła na cmentarzu parafialnym w Łopienniku Nadrzecznym. – Łączymy się w żałobie, składamy rodzinie i bliskim zmarłej wyrazy najgłębszego współczucia – napisali dyrekcja i współpracownicy z krasnostawskiego szpitala. (i)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here