Leśniowice wyróżnione

Gmina Leśniowice zajęła VII miejsce w kraju w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” za wykorzystanie unijnych funduszy na projekty społeczne. Wójt Wiesław Radzięciak odebrał wyróżnienie podczas XIV Samorządowego Forum Kapitału i Finansów w Katowicach.

Blisko tysiąc osób, w tym samorządowcy: wójtowie, skarbnicy, radni, a także przedstawiciele administracji państwowej, świata biznesu, kultury i mediów uczestniczyło w Samorządowym Forum Kapitału I Finansów w Katowicach. Organizatorem dwudniowego spotkania była Międzykomunalna Spółka Akcyjna Municipium SA – wydawca Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” oraz Miesięcznika Pracownik Samorządowy. W spotkaniu wziął udział Wiesław Radzięciak, wójt gminy Leśniowice, który odebrał wyróżnienie dla swojego samorządu za zajęcie VII miejsca w kraju w kategorii gminy wiejskie za wykorzystanie funduszy Unii Europejskiej na projekty społeczne obejmujące lata 2007-2015.
– Dziękuję pracownikom i wszystkim, którzy wspierali nasze przedsięwzięcia – mówił wójt Radzięciak po odebraniu wyróżnienia. (mo)