Letnie Orzeźwienie od OSM Piaski

Wakacje w pełni. Na te upalne dni Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach przygotowała kampanię promocyjną pod hasłem „Letnie orzeźwienie od OSM w Piaskach.
W okresie letnim przy wysokich temperaturach należy przywiązywać większą uwagę do tego, co pijemy oraz w jakich ilościach. Kefir jak Dawniej i Zsiadłe Mleko od OSM w Piaskach to doskonałe propozycje na letnie upały. Nie tylko znakomicie gaszą pragnienie i orzeźwiają, ale również dzięki zawartości składników odżywczych wpływają pozytywnie na organizm. – Dzięki zastosowaniu tradycyjnej receptury, według której proces dojrzewania zachodzi po nalaniu do opakowania, nasze produkty zachowują swoje naturalne właściwości oraz konsystencję. Nie zawierają konserwantów i ulepszaczy, dlatego są doskonałym uzupełnieniem codziennej diety zarówno dzieci, jak i dorosłych.– mówi Mirosław Domański, prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.
Poza tym regularne spożywanie Zsiadłego Mleka i Kefiru jak dawniej od OSM w Piaskach wpływa pozytywnie na przemianę materii. Produkty te doskonale smakują w połączeniu z letnimi owocami – przygotowane na ich bazie koktajle to prawdziwe bogactwo witamin i składników mineralnych.
Pozostałe nowości produktowe OSM w Piaskach, które pojawiły się w ostatnim czasie na sklepowych półkach w nowych opakowaniach to: Mleko Naturalne 2% i 3,2%, Śmietana 12%, Śmietana 30% Luksusowa oraz Śmietanka 30%, przeznaczona do ciast i deserów.