Liczyła się dobra zabawa

W ubiegły weekend na obiektach chełmskiego MOSiR odbył się kolejny turniej dziewcząt w ramach Wojewódzkich Mistrzostw Orliczek Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Uczestniczyły w nim drużyny: UKS Pionier Biała Podlaska, UKS Legion Grabów Szlachecki, ŻKS Izabella Puławy, KKP Unia Lublin oraz gospodarz turnieju UKS Niedźwiadek Chełm.


Wszystkie mecze były bardzo zacięte i interesujące jednak nie prowadzono żadnej klasyfikacji, liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. W drużynie Niedźwiadka wystąpiły młode piłkarki z Astry Leśniowice oraz Unii Białopole. Klub z Chełma składa podziękowania Unii i Astrze za współpracę. – Dziewczęta pokazały dobre umiejętności piłkarskie, myślę, że były usatysfakcjonowane tym, że mogły sprawdzić się z rówieśniczkami z innych klubów.

Licznie zgromadzeni na meczach rodzice mogli na własne oczy przekonać się, jakie postępy poczyniły ich pociechy systematycznie trenując. Wszystkie dziewczęta z Chełma, powiatu chełmskiego, które lubią piłkę nożną, chciałyby uprawiać tę dyscyplinę sportu, serdecznie zapraszam na treningi w naszym klubie – mówi Sławomir Kuźmicki, trener zespołu dziewcząt w Niedźwiadku. Więcej informacji o treningach pod nr tel. 664 254 311.(r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here