Lifting i laminacja rzęs, co to takiego?

Zabieg liftingu i laminacji rzęs jest dedykowany dla naszych naturalnych rzęs. Po zabiegu rzęsy są uniesione, podkręcone i delikatnie pogrubione, na dodatek z łączonym zabiegiem laminacji otrzymujemy zregenerowane, błyszczące i podkreślające oprawę oczu. Zabieg trwa maksymalnie 1,5h, natomiast efekt utrzymuje się zazwyczaj od 6 do 8 tygodni. Zabieg jest w 100% bezpieczny i bezbolesny.

Co to lifting ?

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest osobom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu.

Co to laminacja ?

Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki, czyli Lash botoxu, który wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu Botox mają cudowne właściwości na włos, odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony za pomocą henny.

Dla kogo zabieg?

Dla osób z prostymi rzęsami, których naturalne rzęsy rosną w dół, z opadającą powieką, „smutnym okiem”, ceniących naturalny wygląd, chcących podkręcić oraz pogrubić swoje naturalne rzęsy, chcących wyprostować, zdyscyplinować zbyt pokręcone rzęsy zwłaszcza w kącikach zewnętrznych, z osłabionymi i zniszczonymi rzęsami,,których rzęsom nic nie brakuje lub na przykład chcą zaoszczędzić chwilę rano na tuszowaniu ich.

Przeciwwskazania:

Jakiekolwiek zmiany chorobowe na oczach, alergie, podrażnienia, choroby skóry.

Zalecenia po zabiegu:

Szczególnych zaleceń pielęgnacyjnych nie ma. Dobę po zabiegu nie należy moczyć oczu. Na początku rzęsy będą wydawały się sztywne i posklejane, gdyż w ostatnim etapie nakładany jest botox, który w ciągu 24 godzin od zabiegu wchłaniają się w rzęsy i dodatkowo je odżywia, jednak dobę po zabiegu staną się gęste i uniesione.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here