Losowanie Pucharu

W siedzibie chełmskiego oddziału Lubelskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie kolejnej rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.

Kilka spotkań zapowiada się dość interesująco. Bardzo ciekawie może być w Dorohusku, gdzie miejscowa Granica zagra z Victorią Żmudź. Emocji nie powinno zabraknąć w meczu Unii Białopole z Kłosem Gmina Chełm. Ale hitem III rundy będzie starcie w Krasnymstawie, gdzie miejscowy Start zmierzy się z Włodawianką Włodawa. Sporo szczęścia w losowaniu miała amatorska drużyna Chełmska Husaria, która trafiła na teoretycznie najsłabszy zespół w rozgrywkach, Astrę Leśniowice. Inny czwartoligowiec, Sparta Rejowiec Fabryczny zagra w Siedliszczu z miejscowym Spółdzielcą.

W Wierzbicy zmierzą się dwa zespoły z ligi okręgowej, Ogniwo i Bug Hanna. Gospodarze są faworytem tej potyczki. Z kolei A-klasowy Hutnik Dubeczno, który wcześniej wyeliminował Frassati Fajsławice, będzie chciał sprawić kolejną niespodziankę w spotkaniu z Unią Rejowiec. Wszystkie mecze trzeciej rundy Pucharu Polski zostały zaplanowane na 18 września (środa) godz. 16.00. W czwartej rundzie do rywalizacji dołączy trzecioligowa Chełmianka. (r)