Łowili o puchar Stachema

W niedzielę (17 lipca) odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW w Woli Uhruskiej o Puchar Prezesa firmy ,,Stachema’’ Polska. Rywalizowano w dwóch 3-godzinnych turach na rzece Bug. Ryby brały całkiem nieźle, więc wedkujący mieli powody do satysfakcji.

Klasyfikacja po zawodach przedstawia się następująco: 1. Marek Kupisz – 8910 pkt, 2. Zbigniew Świszcz – 4780 pkt, 3. Krzysztof Dybek – 3980 pkt, 4. Waldemar Tomczak – 1260 pkt, 5. Konrad Bieliński – 685 pkt, 6. Andrzej Polak – 655 pkt.
Zawody sędziowali: Joanna Kupisz, Wojciech Król oraz Grzegorz Łubkowski. Zarząd koła składa serdeczne podziękowania dla pana Tomasza Nowackiego za zakup bardzo cennych nagród rzeczowych oraz za wzorową współpracę z kołem PZW Wola Uhruska. Zapraszamy za rok.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW „Brzana” w Chełmie
Zarząd Koła PZW „Brzana” w Chełmie informuje swoich członków, że 21 sierpnia br. o godz. 10.00 (w przypadku braku quorum godz. 10.15) w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Koła w celu wybrania prezesa koła. Zarząd Koła zaprasza wszystkich Członków do wzięcia udziału w zebraniu. Powyższy termin został ustalony na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu 17 lipca br. w którym była bardzo niska frekwencja i nie można było dokonać wyboru prezesa koła.

Wodnik zaprasza

Zarząd Koła „Wodnik” zaprasza dzieci i młodzież na zawody towarzyskie, które odbędą się 7 sierpnia br. na prywatnym zbiorniku w miejscowości Mszanna. Zbiórka o godzinie 8.00. Dodatkowe informacje i zapisy w sklepie Wodnik, ul. Gdańska 11, tel. 82 564 31 63.