Łowy pomogą singlom

– Nie chcesz iść przez świat solo? Czujesz się jak pojedyncza skarpetka w pralce pełnej par? Jest w Tobie trochę nieśmiałości, ale w sumie pogadał(a)byś z kimś nowym? Teraz masz taką możliwość! – w ten sposób Samorząd Studentów UMCS zaprasza na oryginalną imprezę „Łowy drugiej połowy”.


Łowy rozpoczną się 15 stycznia o godz. 19 w Chatce Żaka. Uczestniczy przejdą trzy etapy: najpierw rozmowy zapoznawcze, a potem wypełnianie ankiet ze wskazaniem osoby, która najbardziej przypadła do gustu. W ostatniej turze nastąpi wyłonienie par i ich test dopasowania charakterów. Para, która udzieli najbardziej zbieżnych odpowiedzi, otrzyma nagrodę, która z pewnością umili pierwszą, oficjalna randkę – będzie to kolacja we włoskiej restauracji Matteo Ristorante Italiano, która znajduje się na miasteczku akademickim UMCS. Organizatorzy zapewniają 40% pewności co do znalezienie swojej idealnej połówki.
Aby wziąć udział w imprezie należy przeczytać regulamin i zgłosić się za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie internetowej UMCS. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, pierwszeństwo w udziale w wydarzeniu mają studenci.
Joanna Niećko