Lubelski Klub Biznesu inspirował młodych przedsiębiorców

#Positive Impact – II Forum Inspiracji za nami. Organizatorem konferencji, skierowanej do osób startujących w biznesie oraz młodych przedsiębiorców poszukujących inspiracji i rozwiązań w prowadzonej już działalności gospodarczej, która odbyła się 20 stycznia br., był Lubelski Klub Biznesu.

Konferencja ze względów epidemicznych odbywała się w formie hybrydowej – stacjonarnie w Lubelskim Centrum Kultury i online. Po oficjalnym otwarciu, dokonanym przez Agnieszkę Gąsior Mazur – prezesa Stowarzyszenia LKB, wicemarszałka województwa Zbigniewa Wojciechowskiego i Tomasza Bembenka – dyrektora Regionu Lubelskiego w BGK, uczestnicy mogli wysłuchać szeregu ciekawych prelekcji i podyskutować jak pewniej stawiać pierwsze kroki w biznesie, rozwijać swoją firmę i szukać inspiracji dla nowych pomysłów biznesowych.

Prelegentami II Forum Inspiracji byli: dr hab. Bartosz Sołowiej – prorektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Temat: „Rozwój kompetencji miękkich na przykładzie zagranicznych staży naukowych”; Agnieszka Karłowicz – dyrektor HR i Rozwoju Biznesu w Spiżarnia Sp. z o.o., Temat: „Jak ogarnąć nieogarnialne?”; Iurii Slyva – prezes anglojęzycznego klubu mówców w Lublinie Skillers Toastmasters, Temat: „Mówca-Przywódca, a co z tego nam?”; Justyna Skorupska – członek rady Izby Gospodarki Elektronicznej, Temat: „Jak rozmawiać z klientami w Internecie? – o zachowaniach zakupowych konsumentów”; Maciej Maniecki – prezes zarządu w Medical Inventi S.A., Temat: „Klucze do sukcesu-startupy”; Magdalena Banks – prezes zarządu Tobea Sp. z o.o., Temat: „Jak przygotować ofertę biznesową, która wygrywa?”; Patrycja Sawicka – konsultantka podatkowa Uchman i Partnerzy Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego, Temat: „Samoświadomość – co Ci w duszy gra”; Sylwia Międlar – właścicielka firmy rodzinnej „RAPA”, Temat: „Z rodziną wyjdziesz dobrze nie tylko na zdjęciu”; Katarzyna Kudzia – starszy specjalista ds. Finansowania Rynku Pracy w Banku Gospodarstwa Krajowego. Temat: „Wsparcie na starcie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here