Lublin mekką energetyków

W tym tygodniu, już po raz 9., Lublin stanie się energetyczną stolicą Polski, za sprawą odbywających się w dniach 15 – 17 listopada w halach wystawienniczych Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS. W tym samym czasie odbędą się również Targi Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA oraz Wschodnie Dni Kooperacji.
W tym roku zakres tematyczny Targów został wzbogacony o strefę utrzymania ruchu. W ramach tej części ekspozycji wiodące firmy z branży zaprezentują rozwiązania z obszaru: automatyki i mechaniki, pneumatyki i hydrauliki, przemysłowe systemy IT dedykowane działom produkcji i utrzymania ruchu, rozwiązania w obszarze bezpieczeństwa przemysłowego, elektryki i elektroniki.

Coś więcej niż ekspozycja

Dopełnieniem ekspozycji targowej będą seminaria, konferencje i szkolenia dotyczące aktualnych i ważnych tematów dla branży m.in.: prawnych aspektów wprowadzania towarów na rynek Polski i UE, oświetlenia ulicznego w świetle perspektywy 2020, zwiększania oszczędności energii elektrycznej, budowy ogniw fotowoltaicznych różnych generacji, biogospodarki, elektrotechnologii, dobrych praktyk dla budynkowych instalacji telekomunikacyjnych, instalacji światłowodowych, LAN, TV-sat.

Wschodnie Dni Kooperacji

Podwykonawcy, kooperanci i producenci reprezentujący przemysł metalowy spotkają się w Lublinie podczas premierowej edycji Targów Wschodnie Dni Kooperacji.
W ramach Targów swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorstwa oferujące prace podwykonawcze w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług na zlecenie zakładów produkcyjnych.

Branża teleinformatyczna bez tajemnic

W tym samym czasie odbędą się Targi Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA. INFOSTRADA to forum spotkań inwestorów, wykonawców i innych podmiotów zaangażowanych w realizację projektów teleinformatycznych. Po raz kolejny uczestnicy wydarzenia będą mieć okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz zapoznania się z nowościami dotyczącymi infrastruktury telekomunikacyjnej oraz budowy i wykonawstwa sieci szerokopasmowych.

Zasady wstępu

Wstęp na Targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem formularza rejestracyjnego lub w biurze targów w trakcie trwania wydarzenia. Formularze i szczegółowy program znajdują się na stronach internetowych: www.energetics.targi.lublin.pl, www.kooperacja.targi.lublin.pl, www.infostrada.targi.lublin.pl. RED

Program

Uroczyste otwarcie Targów: 15 listopada (wtorek) godz. 11.00. W dniach 15 – 16 listopada Targi otwarte będą w godz. 9.00 – 17.00, a 17 listopada w godz. 9.00 – 15.00.