Lupus Mazovia Open Cup Taekwon-do ITF. Danowcy z workiem medali i czterema pucharami dla najlepszych zawodników!

Blisko 80 medali, w tym 34 złote zdobyli reprezentanci  LKSW Dan Świdnik w ostatnim w 2022 roku turnieju – Lupus Mazovia Open Cup Taekwon-do ITF, który odbył się w Legionowie, a jego organizatorem był Klub Sportowy Lupus i Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF / ITF Poland.


Do turnieju zgłosiło się około 300 zawodników, w tym 35 reprezentantów świdnickiego klubu. Mimo, iż część naszych najlepszych zawodników odpoczywa już po trudach tegorocznych startów, to na rozegranym w gwiazdkowym klimacie turnieju danowcy zaprezentowali się znakomicie zdobywając worek medali i cztery puchary dla najlepszych zawodników w swoich kategoriach wiekowych – zdobyli je Amelia Zabłocka wśród młodziczek, Milena Zasybska wśród kadetek, Maria Skiba wśród juniorów młodszych i Michał Markowski wśród juniorów. Dodatkowo z tej grupy Milena i Marysia wykazały się stuprocentową skutecznością zdobywając komplet złotych medali we wszystkich czterech rozgrywanych konkurencjach.
Zajęcia taekwon-do w Świdniku wspiera Gmina Miejska Świdnik, a patronuje im Waldemar Jakson, burmistrz Świdnika.

Wyniki reprezentantów LKSW DAN w Lupus Mazovia Open Cup Taekwon-do ITF
Bartłomiej Barczak – złoto techniki specjalne, złoto techniki szybkościowe
Filip Daniel – srebro semi-contact, srebro light-contact, brąz techniki specjalne
Zuzanna Goral – udział
Nikola Grymuza – srebro techniki specjalne, brąz softy
Igor Gwarda – brąz soft
Patrycja Iwanek – złoto semi-hogo, srebro układy, brąz techniki specjalne
Ada Kaźmierczak – złoto softy, srebro semi-hogo, brąz techniki szybkościowe, srebro techniki specjalne
Olga Krawczyk – srebro układy, brąz semi, brąz light-contact
Kacper Kuraś – złoto light-contact, złoto semi-contact
Oliwia Kuraś – srebro soft, brąz techniki specjalne, brąz techniki szybkościowe
Michał Markowski  – złoto light-contact, złoto układy, srebro semi-contact, srebro techniki specjalne, najlepszy junior zawodów
Aleksandra Matys – złoto soft, złoto techniki specjalne, srebro techniki szybkościowe
Cezary Matys – złoto semi-hogo, srebro techniki specjalne
Maja Okapa – brąz układy
Nikola Okapa – złoto soft, złoto techniki specjalne, srebro techniki szybkościowe
Maja Palonka – srebro semi-contact, brąz light-contact, brąz układy
Mikołaj Palonka – udział
Dawid Paprocki – złoto układy
Karol Ponieważ – złoto semi-hogo, brąz techniki szybkościowe, brąz techniki specjalne
Wojciech Ponieważ – brąz techniki szybkościowe
Łucja Sidor – złoto softy, srebro techniki szybkościowe
Maria Skiba – złoto light-contact, złoto semi-contact, złoto układy, złoto techniki specjalne, najlepsza juniorka młodsza zawodów
Jakub Ślązak – złoto light-contact, srebro semi-contact
Marcel Świetlicki – brąz techniki specjalne
Radosław Świtacz – udział
Jakub Trześniak – złoto semi-contact, złoto techniki specjalne
Aleksander Warszawski – złoto semi-hogo, srebro techniki specjalne, srebro techniki szybkościowe
Weronika Widzińska – złoto light-contact, srebro układy, srebro semi-contact, brąz techniki specjalne
Wiktor Wieczorek  – srebro semi-contact, brąz układy, brąz techniki specjalne
Paweł  Wilczopolski – złoto semi-contact, złoto light-contact
Maja Włodarczyk – udział
Amelia Zabłocka – złoto techniki specjalne, srebro techniki szybkościowe, złoto soft, najlepsza młodziczka zawodów
Milena Zasybska – złoto układy formalne, złoto techniki specjalne, złoto techniki szybkościowe, złoto walki semi-hogo, najlepsza kadetka zawodów
Adam Zborowski – złoto semi-contact
Tomasz  Żołędź – srebro softy, brąz techniki specjalne