Lwów z WeRwĄ 11 czerwca

Wycieczka do Lwowa organizowana pod naszym patronatem medialnym przez Chełmski Klub Podróżników Stowarzyszenia WeRwA okazała się wyczekiwanym pomysłem. Już we wtorek została zamknięta lista uczestników, co skłoniło organizatorów do zorganizowania kolejnego wyjazdu w dniu 11 czerwca br.
Program jednodniowej wycieczki do tego magicznego miasta został ułożony tak, by nie tylko „zaliczyć” najciekawsze zabytki Lwowa, ale również poczuć klimat miasta, poznać nowo powstałe atrakcje i mieć kilkadziesiąt minut czasu wolnego na zakupy. Uczestnicy odwiedzą więc m. in. Katedrę Ormiańską i Łacińską, Kaplicę Boimów, Kościół Dominikanów, Rynek, Prospekt Wolności z operą i pomnikiem Mickiewicza, Cmentarz Łyczakowski i Orląt, ale również fabrykę czekolady, Kopalnię kawy i teatr piwny. W przerwie zwiedzania będzie lwowski obiad z deserem w restauracji na Starym Mieście.
Cena udziału w tej niezapomnianej wycieczce wynosi 120 zł. W cenie jest przejazd autokarem, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW i KL, obiad oraz opieka przewodnika, którym będzie przesympatyczna Polka mieszkająca we Lwowie. Wyjazd 11 czerwca o godz. 5:00 z dworca PKS przy ul. Lwowskiej w Chełmie. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są w sklepie Metro przy ul. Pijarskiej 5. Więcej szczegółów na Facebooku Stowarzyszenia WeRwA i pod numerem telefonu 502 342 117.
Tym razem również w drodze powrotnej przeprowadzimy konkurs z nagrodami. Sprawdzimy Państwa wiedzę na temat Lwowa i Nowego Tygodnia.
Warto przypomnieć, że do wyjazdu na Ukrainę potrzebny jest paszport, a jego wyrobienie trwa około dwóch tygodni, więc jest jeszcze czas na załatwienie tych formalności. Zapraszamy! (g)