Magia Areny na majówkę

Nie masz pomysłu, jak ciekawie spędzić nadchodzącą majówkę? 2 maja MOK w Świdniku zaprasza na widowisko estradowo-cyrkowe „Magia Areny” oraz animacje i warsztaty cyrkowe.

Będą zabawy i konkursy dla dzieci i młodzieży w kategoriach: nauka żonglerki, jazdy na motocyklu, puszczania baniek mydlanych, chodzenia na szczudłach. Będzie też można spróbować swoich sił w  balansie na wałku, zabawie ze skakankami i z diabolo, hula-hop, kręceniu talerzami na kijkach oraz modelowaniu z podłużnych baloników.  Chętni będą mieli też okazję poszaleć na cyrkowym torze przeszkód, a także porozmawiać z cyrkowcami. Na dzieci czekać będą też animacje przygotowane przez Stefę Historii. Miejsce: muszla koncertowa MCUS; wstęp wolny; początek godz. 14.

Łukasz Grant zaczaruje publiczność

28 maja Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku zaprasza najmłodszych świdniczan na niezwykłe widowisko przygotowane specjalnie z okazji Dnia Dziecka. Będzie klimat tajemnicy, niezwykła muzyka, gra świateł i magiczne sztuczki w wykonaniu iluzjonisty Łukasza Granta, laureata wielu festiwali iluzjonistycznych na całym świecie. Jak zapowiadają organizatorzy, dzieci będę też miały okazję na własnej skórze przekonać, się jak to jest być iluzjonistą, pełniąc rolę asystenta Ł. Granta. Godziny pokazów: 8.15, 9.45, 11.15 i 13.00. Bilety – 15 zł. Więcej informacji na stronie mok.swidnik.pl.

Paranienormalni w Świdniku

1 czerwca w świdnickim MOK-u zobaczymy jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich kabaretów. Praninormalni zaprezentują u nas paranienormalny humor w skeczach, których nie widzieliśmy nigdzie i nigdy wcześniej. Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu „Kino” – komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor. Na scenie: Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gościnnie Bartosz Gajda z kabaretu Łowcy.B. Bilety (75 zł) do nabycia kasie „Kina LOT” oraz na stronie biletowakasa.pl.  (opr. w)