Mają statuetkę i uznanie

Firma BH Meble ze Srebrzyszcza dołączyła do grona najbardziej luksusowych marek w naszym kraju.- To dla nas ogromne wyróżnienie – przyznaje Janusz Bartoszuk, prezes firmy BH Meble, która przed tygodniem otrzymała statuetkę Luksusowej Marki Roku 2016.

Jest to nagroda przyznawana najbardziej ekskluzywnym produktom i usługom, jakie są dostępne na polskim rynku. Wśród tegorocznych laureatów wyróżniono m.in. takie firmy, jak Samsung i Lexus.
Dołączenie do tak znamienitego grona firmy spod Chełma nie powinno dziwić. BH Meble ma za sobą takie sukcesy, jak wyposażenie hoteli marki Hilton czy Marriott. Swoje meble wysłała do hoteli i renomowanych galerii handlowych w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Kenii czy nawet Arabii Saudyjskiej.
A wszystko zaczęło się wiele lat temu w niewielkim zakładzie przy ul. Okszowskiej w Chełmie. To tam chełmski przedsiębiorca Janusz Bartoszuk rozpoczął produkcję mebli tapicerowanych. Po kilku latach zdecydował się jednak wybudować swój własny zakład. Od pomysłu do przecięcia wstęgi przed imponującą fabryką w Srebrzyszczu nie minął nawet rok. Teraz pracuje w niej ponad 100 osób. – I to, że otrzymaliśmy tak prestiżową nagrodę jest zasługą każdej z nich – mówi Bartoszuk. (mg)