„Małgosiu, odpoczywaj w Pokoju”

W środę 16 października po ciężkiej chorobie odeszła Małgorzata Tatara, rzecznik prasowy kolejnych wojewodów lubelskich, odpowiedzialna za kontakty z dziennikarzami.


„Dziś zmarła nasza przyjaciółka, wspaniała koleżanka z pracy, Małgorzata Tatara. Matka Boża Kębelska opiekowała się nią przez całe długie miesiące ciężkiej choroby i cierpień. Pan Bóg ostatecznie zabrał ją do siebie. Małgosiu, odpoczywaj w Pokoju” – napisali pracownicy Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie na czele z lubelskim wojewodą Przemysławem Czarnkiem. – „W naszej pamięci pozostanie jako osoba niezwykle życzliwa, uśmiechnięta, pełna temperamentu. Zawsze była gotowa, by służyć innym pomocą, kompetentnymi uwagami oraz doświadczeniem.” – podkreślali.

Małgorzata Tatara pracę w LUW rozpoczęła w 1999 roku od stanowiska inspektora. W 2005 roku została urzędnikiem służby cywilnej. W latach 2007-2011 była rzecznikiem prasowym wojewody lubelskiego podczas sprawowania tej funkcji przez Wojciecha Żukowskiego i Genowefę Tokarską, zaś w latach 2006-2014 – kierownikiem Oddziału Komunikacji Społecznej LUW. W ostatnim czasie pracowała jako starszy inspektor wojewódzki w Oddziale ds. Mediów i Komunikacji Społecznej LUW.

Pogrzeb śp. Małgorzaty Tatary odbędzie się we wtorek, 22 października, o godz. 12.00 na cmentarzu przy ul. Unickiej w Lublinie. (EM.K.)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here