Mamy okiem maluchów

Za nami rozstrzygnięcie piętnastego konkursu plastycznego „Moja Mama”, organizowanego pod patronatem burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka.

Konkurs został zorganizowany przez Krasnostawski Dom Kultury z okazji Dnia Matki i skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym.

Na tegoroczną edycję, której hasło brzmiało „Moja Mama w trudnych czasach”, wpłynęło aż 164 prac z krasnostawskich przedszkoli, oddziału przedszkolnego przy SP nr 5 i oddziału przedszkolnego przy SP w Fajsławicach. Jury przyznało 20 równorzędnych nagród. Otrzymali je: Aleksandra Bojarska z Przedszkola nr 1, Maja Kawęcka z Przedszkola nr 1, Marcelina Romańska z Przedszkola nr 1, Tymon Tokarz z Przedszkola nr 1, Julia Bochyńska z oddziału przedszkolnego przy SP w Fajsławicach, Martyna Kostrzanowska z Przedszkola nr 4, Henryk Dziwisz z Przedszkola nr 4, Wiktor Górnicki z Przedszkola nr 4, Liwia Rysak z oddziału przedszkolnego przy SP nr 5, Marcelina Dudek z Przedszkola nr 6, Emilia Wach z Przedszkola nr 8, Nadia Baran z Przedszkole nr 8, Martyna Zezula z Przedszkola nr 8, Hanna Kulibab z Przedszkola nr 8, Natalia Pachuta z Przedszkola nr 8, Nikodem Galewski z Przedszkola nr 5, Adam Szafran z Przedszkola nr 5, Piotr Proskura z Przedszkola nr 5, Antoni Osuch z Przedszkola nr 5 oraz Milena Tomczyk z Przedszkola nr 5. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne nie można było przeprowadzić tradycyjnego rozstrzygnięcia konkursu, więc wszystkie prace zostały umieszczone w galerii na profilu KDK w portalu facebook, gdzie można było głosować na swoją ulubioną pracę. Największą liczbę głosów i Nagrodę Publiczności otrzymał rysunek Henryka Dziwisza (1074 polubień), drugie miejsce zajął Julian Sobstyl (860 polubień). (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here