Mecz Arki/Tempo przełożony

Siatkarze Arki/Tempo w miniony weekend nie grali. Zaplanowany na sobotę 22 stycznia mecz wyjazdowy z Camperem Wyszków został przełożony na 5 lutego. Ze wszystkich spotkań 15. kolejki odbyło się tylko jedno.


Do zakończenia sezonu zasadniczego w drugiej lidze siatkarzy zostało siedem kolejek. Wiele zespołów ma jednak do rozegrania zaległe spotkania. Komplet meczów na swoim koncie mają jedynie zawodnicy Huraganu Wołomin.

W 15. kolejce, która została zaplanowana na miniony weekend, odbyło się tylko jedno spotkanie. MOS Wola Warszawa łatwo ograł Huragan 3:0 (25:14, 25:21, 25:22). Przełożone zostały spotkania Międzyrzeckiej Trójki Międzyrzec Podlaski z KKS Eneą Kozienice, Metro Warszawa ze Spartą Grodzisk Mazowiecki, Lotnika Łęczyca z BAS Białystok, Centrum Augustów z Bzurą Ozorków.

Już tydzień temu informowaliśmy, że w wyznaczonym wcześniej terminie nie dojdzie do skutku wyjazdowy mecz siatkarzy Arki/Tempo Chełm z Camperem Wyszków. Hala w Wyszkowie gościła inne wydarzenie sportowe i gospodarze musieli mecz przełożyć. Biorąc pod uwagę sytuację kadrową w chełmskim zespole, działacze Arki/Tempo wyrazili zgodę. Przypomnijmy, że tydzień temu w meczu z BAS Białystok kontuzji doznał libero chełmskiej drużyny Rafał Cabaj. Na szczęście uraz okazał się niegroźny i za dwa tygodnie zawodnik wróci do treningów.

W następnej kolejce 29 stycznia Arka/Tempo powinna u siebie zagrać z Metro Warszawa, ale wszystko wskazuje na to, że również ten mecz zostanie przełożony, bo w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie mają odbyć się piłkarskie turnieje dzieci.

W tabeli grupy drugiej układ sił w czołówce nie uległ zmianie. W dalszym ciągu na prowadzeniu jest BAS Białystok, który zgromadził 37 pkt. Drugie miejsce zajmują siatkarze Metro Warszawa z 32 pkt. na koncie. Trzecia jest Arka/Tempo – 30 pkt. Tyle samo oczek ma zespół Sparty Grodziski Mazowiecki, który plasuje się na czwartej pozycji. Piąta w tabeli drużyna MOS Wola Warszawa zgromadziła 27 pkt. (d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here