Mecze o Puchar Wójta

Na stadionie w Siennicy Nadolnej rozegrano trzeci turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Krasnystaw. Zwyciężyli uczniowie z SP z Siedlisk Drugich.

Do rywalizacji stanęli uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu krasnostawskiego. Zawody zorganizowały Zespół nr 3 Przedszkola i SP w Krasnymstawie oraz UKS „Trójka” Krasnystaw. Patronem wydarzenia była wójt gminy Krasnystaw Edyta Gajowiak-Powroźnik, a w jej zastępstwie zwycięzców uhonorował sekretarz gminy Krzysztof Gałan.

Zwyciężyła SP z Siedlisk Drugich, a kolejne miejsca zajęli: 2. SP Siennica Nadolna, 3. SP nr 3 Krasnystaw. Najlepszym bramkarzem wybrano Bartłomieja Jaremka z SP nr 3 w Krasnymstawie, a najlepszym piłkarzem został Daniel Augustyński ze SP z Siedlisk Drugich. (k)