Medale młodych zapaśników

Siedem medali w mistrzostwach Polski zrzeszenia LZS, jakie odbyły się w Siedlcach, wywalczyli młodzi zapaśnicy Cementu Gryf Chełm.

W grupie młodzików (12-14 lat) złote medale zdobyli: w kat. 35 kg – Dawid Rudy, w kat. 38 kg – Filip Zając, w kat. 52 kg – Iwo Borowiec, w kat. 62 kg – Maksymilian Szwalikowski. W grupie kadetów (15-17 lat), w kat 60 kg Hubert Sidoruk był drugi, a w kat. 65 kg Bartosz Kaminski także drugi. W grupie młodzieżowców (18-23 lat) brąz wywalczyli: w kat. 72 kg Michał Biskupski, a w kat. 77 kg – Patryk Dubaczyński.

W grupie młodzików punktowane miejsca zajęli: 5. Dawid Hawryluk, 8. Michał Szwalikowski, 7. Antoni Guz, 9. Kacper Skibiński. W grupie kadetów punktowali: 5. Olaf Gajos i 10. Oskar Gajos. Medalistów do zawodów przygotowywali: Dariusz Jabłoński, Mirosław Czwaliński i Zdzisław Biały. W klasyfikacji klubowej w grupie młodzików Cement Gryf był trzeci. (k)