Metalowcy weszli w sojusz

Stowarzyszenie Świdnik Wspólna Sprawa zawarło kolejne porozumie o współpracy podczas jesiennych wyborów samorządowych. To już czwarta taka umowa.


– To, co nie udaje się w skali kraju, czyli jednoczenie wszystkich sił prodemokratycznych, my w Świdniku wprowadzamy w życie – chwalą się przedstawiciele stowarzyszenia Świdnik Wspólna Sprawa. Właśnie podpisali kolejne porozumienie wyborcze – tym razem ze Związkiem Zawodowym „Metalowcy”.
– Cieszymy się ze współpracy ze środowiskiem związkowym i wciąż zapraszamy do włączenia się w nasze działania wszystkich, którym leży na sercu rozwój Świdnika i powiatu świdnickiego – mówią o nowej umowie przedstawiciele ŚWS.
To już czwarte takie porozumienie. Pod koniec ubiegłego roku ŚWS dogadało się ze stowarzyszeniem Świdnicka Inicjatywa Samorządowa. Później podpisało porozumienie z Nowoczesną, a dwa tygodnie temu z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. W myśl podpisanych umów, kandydaci wszystkich wymienionych organizacji wystartują w jesiennych wyborach ze wspólnych list pod szyldem ŚWS. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here