Miał być seks i ruskie pierogi

Mężczyźni, uważajcie na blondynkę w średnim wieku, która oferuje seks, sprzątanie i domowe obiady – przestrzega chełmianin, który padł ofiarą naciągaczki. Pani na godziny groziła, że naśle na niego zbirów, jeśli nie przyniesie gotówki w umówione miejsce. Jakby tego było mało, zaraziła też chorobą weneryczną jego znajomego.

Zaczęło się od pytania kolegi: – Dostałeś trzynastkę?

– Ano dostałem – odparł 68-latek. Dziś wie, że to był błąd. – Przez tę pandemię tyle czasu sam w domu, oszalałem – mówi ze wstydem.

Ów znajomy zaproponował mu skorzystanie z usług ładnej blondynki w średnim wieku. Miała przychodzić, gotować, sprzątać i uprawiać z nim seks. Cena: jedyne 100 zł za stosunek, pomoc w domu gratis. Samotny i, jak mówi, tęskniący za stałym związkiem oraz kobietą, przy której mógłby poczuć wreszcie prawdziwe ciepło domowego ogniska, zgodził się bez wahania…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 11.05.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.