Miasto zatrudni speca od dróg

Nikt nie chce objąć stanowiska audytora wewnętrznego w chełmskim magistracie. Za to jedna osoba zgłosiła się do konkursu na drugiego wicedyrektora Departamentu Inwestycji i Rozwoju, który zajmie się drogowymi inwestycjami.

Kolejny ogłoszony przez prezydenta miasta, Jakuba Banaszka konkurs na stanowisko audytora wewnętrznego nie przyniósł żadnego rezultatu. Nie wpłynęła ani jedna oferta. W styczniu br. z chełmskiego magistratu odeszła Małgorzata Ciechan, która pełniła funkcję audytora. Przeszła do pracy w Urzędzie Gminy Chełm. Od tamtego czasu miasto nie może nikogo zatrudnić na to stanowisko, mimo ogłoszonych kilku naborów. Do pierwszego konkursu zgłosiła się jedna osoba, która przeszła wszystkie etapy rekrutacji, ale do podpisania umowy o pracę ostatecznie nie doszło.

Blisko rozstrzygnięcia jest natomiast konkurs na wicedyrektora Departamentu Inwestycji i Rozwoju. Przypomnijmy, iż w br. stanowisko dyrektora DIR objął Marek Litwin, a wicedyrektorem została Iwona Gnyp. Jak informuje Biuro Prasowe Prezydenta, ogłoszenie o konkursie dotyczy wakatu na stanowisko drugiego zastępcy dyrektora, który ma odpowiadać za drogowe inwestycje. Zgłosiła się jedna osoba, która przeszła już wszystkie etapy rekrutacji. Do jej zakończenia brakuje jeszcze decyzji prezydenta. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here