Mikołaj dotarł w styczniu

Powiatowi mikołajowie sprawili radość kolejnym dzieciom

Trochę się spóźnił, ale nie szkodzi, bo radość obdarowanych była wielka. W ramach kolejnej już akcji „Uśmiech dziecka”, zorganizowanej przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Świdniku, dzieci z rodzin zastępczych otrzymały paczki z upominkami. W rolę mikołajów wcielili się starosta Łukasz Reszka i Romuald Gumienniak z zarządu powiatu.

Pracownicy OIK wraz z władzami powiatu odwiedzili w sumie kilkadziesiąt domów na terenie całego powiatu. W każdym z nich byli witani uśmiechami.

– Radość obdarowanych była dla nas czymś, co chwytało za serce i jeszcze długo będziemy o tym pamiętać – mówi Łukasz Reszka, starosta świdnicki. – Chciałbym podziękować wszystkim firmom i osobom prywatnym, które wsparły akcję Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Państwa wrażliwość jest nieoceniona.

Tegoroczną akcję „Uśmiech dziecka” wsparły: sklep Toys World z Galerii Venus, biuro poselskie Artura Sobonia, Bank PKO S.A. Oddział Świdnik, Społem, LKSW Dan – Poland Taekwondo & Kick-boxing, Bank PKO S.A. Lublin, indywidualni darczyńcy. (opr. w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here