Mikołaj zawitał do Ogniwa

Młodzi tenisiści stołowi Ogniwa Chełm rywalizowali z rodzicami w ramach Rodzinnego Turnieju Mikołajkowego. Były to pierwsze tego typu zawody zorganizowane w klubie, ale raczej na pewno nie ostatnie.

Jako pierwsi w szranki stanęli zawodnicy w turnieju indywidualnym. W nim górę wzięło doświadczenie i pierwsze miejsce powędrowało do najstarszej w klubie Magdy Wituch. Tuż za nią uplasował się Jakub Rezmer, który w drodze do finału pokonał Przemka Kalinowskiego (trzecie miejsce).

Tuż za podium znalazła się Lena Romanowska. Kolejne lokaty zajmowali: 5-6. Jonatan Piasecki i Szymon Mróz, 7-8. Julia Tatysiak i Damian Wituch, 9-10. Kinga Piech i Wiktoria Piasecka. W rodzinnych potyczkach na pierwszym miejscu uplasowali się państwo Mrozowie, w składzie Wojciech i Szymon.

W finale pokonali Dariusza Mikę i Jonatana Piaseckiego. Trzecie miejsce zajęli Przemek i Zbigniew Kalinowscy. Kolejne miejsca: 4. Julia i Jarosław Tatysiak, 5. Lena i Krzysztof Romanowscy, 6. Elżbieta Mróz i Jakub Rezmer, 7. Kina i Olga Piech oraz Magda i Damian Wituch. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwał Święty Mikołaj w osobie trenera Tomasza Czuryłowicza. (k)