Milusińscy bawili się pysznie

Orlen Przedszkoliada Tour, największy w Europie cykl imprez o charakterze sportowym dla Aktywnych Przedszkolaków, 22 lutego zawitał do Lublina. Przez kilka godzin milusińscy z kilkudziesięciu placówek przedszkolnych w dwóch turach ćwiczyli z zawodnikami lubelskich klubów i rywalizowali w konkurencjach zręcznościowych z rówieśnikami.


Dzieciom w zajęciach asystowały szczypiornistki MKS Perła na czele z byłymi gwiazdami polskiego i lubelskiego szczypiorniaka: Sabiną Włodek i Moniką Marzec, koszykarze AZS UMCS, piłkarki nożne Pereł, siatkarze AKS Karol KUL i futboliści amerykańscy Tytanów. Zwłaszcza ci ostatni, ze swoimi strojami, kaskami, ochraniaczami i jajowatymi piłkami budzili wśród najmłodszych największe zainteresowanie.

Zwycięzcami lubelskiej edycji Orlen Przedszkoliada Tour byli wszyscy milusińscy. Na duże brawa zasłużyli także rodzice, którzy z trybun gorąco dopingowali swoje pociechy – najefektowniej czyniła to grupa opiekunów z Przedszkola Nr 14 w Lublinie, która od organizatorów otrzymała nawet nagrodę. KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here