Mistrzostwa w Sukcesie

W niedzielę (8 maja) na zbiorniku Żółtańce Duży rozegrano Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Sukces 2022. Rywalizowało dziewiętnaście osób.

Pierwsze miejsce zajął Andrzej Kowalczyk z wynikiem 5390 g. Drugi był Zbigniew Szymczak – 5130 g, zaś trzeci Edward Sabarański – 4525 g. Kolejne miejsca zajęli: 4. Szymon Chciuk – 4495 g, 5. Alfred Kryszczuk – 3835 g, 6. Paweł Strzelec – 3365 g. Największą rybę zawodów, lina o długości 34 centymetrów, złowił Gustaw Kosarski. Gratulujemy i przypominamy, że zarząd Koła PZW Sukces serdecznie zaprasza wszystkich członków na kolejne zawody. Tym razem będą to Towarzyskie Zawody Koła o Największą Rybę, które rozegrane zostaną w niedzielę (22 maja) na rzece Bug w Kolemczycach. Zbiórka o godz. 6.00 przy gruszy. Zapisy do 20 maja do godz. 18.00 u gospodarza koła, tel. 505119258.

Ze spławikiem o mistrzostwo

Zarząd koła PZW Wodnik zaprasza swoich wędkarzy na Spławikowe Mistrzostwa Koła, które odbędą się na zbiorniku Niwa w Sawinie w niedzielę (22 maja). Zbiórka zawodników na miejscu o godz. 6:00. Zapisy w sklepie wędkarskim Wodnik – Chełm, ul. Gdańska 11, do 19 maja. Osoby, które mają wpłaconą kaucję zawodniczą, mogą zapisywać się telefonicznie. Pozostali chętni tylko osobiście po wpłaceniu zwrotnej kaucji w wysokości 20 zł.

Mistrzostwa Spławikowe Koła Ch.S.M.

(8 maja) Na zbiorniku Niwa I rozegrano Mistrzostwa Spławikowe Koła Ch.S.M. Startowało 26 zawodników. Tytuł mistrza wywalczył Piotr Olida z wynikiem 5675 pkt., drugi był Krzysztof Szyszkowski – 3790 pkt., a trzecie miejsce zajął Stanisław Majchrzak – 2760 pkt. Sędziował Sebastian Oszwa.

Wodnik zdominował Grand Prix

W niedzielę (7 maja) na Jeziorze Białym w Okunince rozegrano zawody z cyklu Grand Prix okręgu w kategorii spinningowej. Zwyciężyła drużyna o nazwie Ozdrowieńcy z koła PZW Wodnik w składzie Adrian Stocki i Radosław Sawa. Drugie miejsce zajęli Marek Kupisz i Lesław Urbański (Nadbużański), zaś podium zamknęli ponownie reprezentanci Wodnika, czyli Przemysław Gilewicz i Łukasz Koszałka (Relax Chełm). Gratulujemy! (b)