Mitsubishi Space Star 2021

Polscy klienci salonów Mitsubishi mają już do dyspozycji ciekawą propozycję: miejski model z segmentu B – Mitsubishi Space Star 2021 w atrakcyjnej cenie – od 38 990 zł. Model ten, jako jeden z nielicznych w tym segmencie, jest oferowany z automatyczną skrzynią biegów w większości wersji. Pierwszych 30 nabywców otrzyma w prezencie pakiet wyposażenia Light.

W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów można już zamówić Mitsubishi Space Star z roku modelowego 2021. W 2020 roku model ten przeszedł facelifting – duże zmiany stylistyczne objęły cały przód samochodu do przedniej szyby (maska, wloty powietrza, zderzak, atrapa chłodnicy) i całkowicie przeprojektowane reflektory LED. Z tyłu zastosowano nowy, szerszy i bardziej wyrazisty zderzak, który sprawił, że samochód wygląda na niższy i szerszy.

Zmiany objęły także pojemne, ergonomiczne wnętrze dla 5 osób, w którym zastosowano materiały wyższej jakości. Do kluczowych zalet Mitsubishi Space Star należy niska masa własna w połączeniu z dynamicznymi benzynowymi silnikami, które zapewniają dobre osiągi przy bardzo niskim zużyciu paliwa na poziomie 5 l/100 km.

Rzadko oferowana przez konkurencję w tym segmencie w niższych wersjach wyposażenia, bezstopniowa, automatyczna skrzynia biegów sprawia, że Mitsubishi Space Star jeszcze lepiej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w czasach lockdownu poszukują niedrogiej alternatywy dla komunikacji miejskiej.

Niewielkie wymiary zewnętrzne oraz promień skrętu wynoszący zaledwie 4,6 metra ułatwiają parkowanie. Całości dopełnia szeroka, 5-letnia gwarancja z assistance oraz najniższa w tym segmencie cena, która startuje od 38 990 zł. Klienci, którzy zdecydują się na zakup tego auta, będą mieli możliwość skorzystania z kilku propozycji promocyjnego finansowania swego samochodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here