Młodzi pingpongiści na podium

Dwa złote medale i dwa brązowe przywieźli zawodnicy Ogniwa Chełm z rozegranych turniejów w kategorii skrzatów i żaków. Na najwyższym stopniu podium w młodszej kategorii stanęła Wiktoria Piasecka, a w starszej pierwsze miejsce zajął jej brat, Jonatan.


W Woli Skromowskiej najmłodsi tenisiści stołowi z naszego województwa rywalizowali o medale w Turnieju Mikołajkowym w kategorii Skrzatów i Skrzatek oraz w II Turnieju Klasyfikacyjnym Żaków i Żaczek. W tym pierwszym, chełmskie Ogniwo reprezentowała Wiktoria Piasecka. Pewnie zdobyła pierwsze miejsce nie tracąc w turnieju ani jednego seta. W starszej kategorii Wiktoria uplasowała się na trzeciej pozycji. Takie samo wywalczyła jej klubowa koleżanka Kinga Piech.

W gronie chłopców w finale zawodów Jonatan Piasecki także okazał się najlepszy i podobnie jak swoja siostra uplasował się na najwyższym stopniu podium. Dzięki zwycięstwu Jonatan Piasecki wspólnie z Szymonem Mrozem (zapewnił sobie awans wcześniej) będą reprezentować nasze miasto na Grad Prix Polski Żaków (17-19 grudnia w Sępólnie Krajeńskim). (red)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here