Młodzi pingpongiści z sukcesami

Wola Skromowska ponownie gościła najmłodszych tenisistów województwa lubelskiego. W Mikołajki spotkali się oni aby rywalizować w II wojewódzkim turnieju klasyfikacyjnym skrzatów i żaków. W starszej kategorii na najwyższym stopniu podium stawali zawodnicy Ogniwa Chełm.


Jako pierwsi, swoje mikołajkowe zmagania rozegrali skrzaci. W tej kategorii Ogniwo Chełm reprezentowała Wiktoria Piasecka, która po bardzo dobrej grze uplasowała się na trzecim miejscu. To duży sukces Wiktorii, która z turnieju na turniej gra coraz lepiej. W gronie żaków na najwyższym stopniu podium stanęła Lena Romanowska. W finale ograła swoją klubową koleżankę Julię Tatysiak.

Można stwierdzić, iż chełmskie zawodniczki całkowicie zdominował zawody. Na piątym miejscu uplasowała się bowiem Kinga Piech. W grupie chłopców pierwsze miejsce ponownie zajął Szymon Mróz. Zawodnik Ogniwa w finale ograł zawodnika Heksy Niedźwica Duża Jakuba Hyżego 3:2. Na piątej lokacie uplasował się Jonatan Piasecki, a na dziewiątej Damian Wituch. (k)