Młodzi sportowcy rywalizowali w Krupem

W maju rozpoczęła się trzecia edycja ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego dla dzieci z małych miejscowości i wsi „Procam Cup 2019. Młodzi sportowcy rywalizowali także w Krupem w gminie Krasnystaw.

22 maja na boisku „Orlik” przy SP w Krupem rozegrany został piąty turniej w tej edycji imprezy. Formuła rozgrywek jest stała: odbywa się sześć turniejów eliminacyjnych z udziałem sześciu zespołów, zaś zwycięzcy turniejów regionalnych biorą udział w finale głównym, który w tym roku odbędzie się w Kołobrzegu.

Głównym celem jest wspieranie i rozwój sportowej pasji u dzieci już od najmłodszych lat, w dobrej atmosferze zabawy, sportowych zmagań i dostarczenie w ten sposób wielu niezapomnianych wrażeń. Do rywalizacji w Krupem stanęło sześć zespołów: Olimp Mircze, Talent Łabunie, GOSiR Wodzisław, Relaks Jaślików, SP Sułów, UKS Krupe.

Gminę Krasnystaw reprezentowały dwie drużyny: Relaks Jaślików oraz UKS Krupe. Oto końcowa klasyfikacja turnieju: 1. Olimp Mircze, 2. Talent Łabunie, 3. GOSiR Wodzisław, 4. Relaks Jaślików, 5. SP Sułów, 6. UKS Krupe. Puchary i nagrody wręczyła zwycięzcom Edyta Gajowiak-Powroźnik, wójt gminy Krasnystaw. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here