MMA w telewizyjnym studiu

13 czerwca do rywalizacji w MMA wraca chełmianin Rafał Kijańczuk! Wystąpi w Gali Fight Exclusive Night, która odbędzie się w… telewizyjnym studio, bez udziału publiczności. Imprezę będzie można obejrzeć na żywo w Polsacie w systemie pay-per-view.

Gala MMA Fight Exclusive Night miała odbyć się pod koniec marca w Lublinie. Jednym z bohaterów imprezy miał być Rafał Kijańczuk, którego walka z Marcinem Wójcikiem była uważana za jeden z najciekawiej zapowiadających się pojedynków. Do Gali nie doszło przez koronawirusa. Zamknięte zostały wszystkie obiekty sportowe i zaplanowane imprezy należało odwołać.

Gala FEN 28 odbędzie się jednak w nietypowych warunkach. Organizatorzy postanowili w studiu telewizyjnym ustawić oktagon i przeprowadzić imprezę, oczywiście bez udziału publiczności. Galę można jednak zobaczyć na żywo w telewizji Polsat. Transmisja będzie jednak zakodowana. By obejrzeć zmagania zawodników, należy wykupić kod, bo impreza będzie transmitowana w systemie pay-per-view. Opłata wynosi 40 zł. Gala odbędzie się 13 czerwca. (r)