Mocny początek Ogniwa

OGNIWO WIERZBICA – FRASSATI FAJSŁAWICE 6:1 (1:0)
1:0 – Knot (21), 2:0 – Siwek (47), 3:0 – Krupski (55), 4:0 – Skrochocki (58), 5:0 – Skorupski (70 karny), 5:1 – Policha (88), 6:1 – Skrochocki (90).

OGNIWO: Bonat – Szanfisz, Pilipczuk, Ciechoński, Siwek (70 Małocha), Remiś (33 Roczon), Chlebiuk, Skorupski (70 Mazurek), Krupski (65 Skrochocki), Knot (80 Melchior), Bąk. Trener – Sławomir Skorupski.

FRASSATI: Mazur – K. Przebirowski (69 Dunda), P. Przebirowski, Adamiec, M. Baran (58 K. Błaziak), S. Baran (64 Zagraba), K. Pluta (71 Policha), Chruściel, Slobodyan (64 Ruszniak), Stefaniak, Skorek. Trener – Daniel Krakiewicz.

Kibice w Wierzbicy byli świadkami dobrej gry swojej drużyny, zwłaszcza w drugiej połowie. Do momentu zdobycia pierwszego gola, na boisku niewiele się działo. Po bramce Karola Knota wynik mógł podwyższyć Bąk, ale nie wykorzystał okazji. Ostatni kwadrans pierwszej połowy należał do gości, jednak nie potrafili oni udokumentować przewagi golem. W drugiej połowie na boisku panowało już tylko Ogniwo. – Cieszy bardzo wysokie zwycięstwo na inaugurację, nie spodziewaliśmy się, że tak łatwo wygramy. Frassati to mocna drużyna i dotąd grało nam się z nią bardzo ciężko – powiedział po meczu Artur Wawruszak, kierownik drużyny gospodarzy.(r)