Moda na czytanie

Blisko sto sloganów popularyzujących „modę na czytanie” zgłosili chełmianie do konkursu Chełmskiej Biblioteki Publicznej. Już w poniedziałek 20 lutego poznamy te najlepsze.

Chełmska Biblioteka Publiczna w grudniu zaprosiła czytelników do udziału w zabawie pod hasłem „Moda na czytanie”. Zadaniem było stworzenie haseł popularyzujących kampanię społeczną dotyczącą czytelnictwa.
– Na odzew nie trzeba było długo czekać, a do konkursu mieszkańcy Chełma zgłosili prawie sto sloganów – mówi Robert Chełmicki, dyrektor ChBP. – Autorów dziesięciu najlepszych zaprosiliśmy do udziału w specjalnej, profesjonalnej sesji zdjęciowej z fotografem Przemysławem Świechowskim.
Już w poniedziałek 20 lutego o godz. 17 biblioteka zaprezentuje zwycięskie hasła i ich autorów na specjalnej wystawie w galerii Nova ChBP. Fotografie i hasła wykorzystane zostaną także do promocji ChBP w ogólnopolskich mediach.
– Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej zabawy, jak i sponsorom, którzy wsparli przedsięwzięcie: Champion Sport Pub, Michał Jakuta Fitness Factory, Lodziarnia Chatka Niedźwiadka, salon fryzjersko-kosmetyczny Looksus. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Grupy Fotograficznej Paparazzi, która przygotowuje obszerną fotorelację z konkursu „Moda na czytanie” – dodaje Chełmicki. (mg)