Modna Micra

Klasyczna elegancja, nowoczesny design, niesamowita dbałość o wykończenie i fantastyczne rozwiązania kolorystyczne. Tu gdzie moda spotyka się ze sztuką jest też miejsce na technologię – Nissan Micra doskonale współgra ze światem najlepszych projektów i najnowocześniejszych trendów.

Nowy Nissan Micra to wyzwanie postawione standardom projektowania małych samochodów w zakresie stylistyki, komfortu i osiągów. Idealna, miejska propozycja od marki Nissan pokazuje, że efektowne i efektywne rozwiązania w zakresie projektowania i konstrukcji pojazdów mogą zaowocować stylowym autem pełnym inteligentnej technologii i zapewniającym niezapomniane wrażenia z jazdy.
Design nowego modelu i zaproponowane rozwiązania stawiające na oryginalność i indywidualność użytkowników przywołują naturalne skojarzenia ze światem mody i najlepszych projektantów. To dlatego nowego Nissana Micra można spotkać na najciekawszych wydarzeniach modowych, a importerzy marki w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech nawiązali współpracę z projektantami mody, wspierając ich w realizacji celów związanych z pasją tworzenia unikalnych projektów i nowoczesnego designu.
W Polsce Nissan Micra zainspirował m.in. projektanta Przemka Gibaszewskiego, współtwórcę marki Papillon, wybieranej często przez gwiazdy i prezentowanej na czerwonych dywanach. Łącząc nowoczesność z ponadczasową, elegancją Gibaszewski stworzył kolekcję modowych propozycji, które mają w sobie zarówno klasę i oryginalność, jak i funkcjonalność. Bezpośrednią inspiracją był tu nowy Nissan Micra, a projektant nie ukrywa, że zarówno ostre linie nadwozia, jak i wyrazisty design oraz nowoczesne detale w połączeniu z inspirującą kolorystką samochodu bardzo dobrze współgrały z jego koncepcją projektów modowych.