Morskie opowieści

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na plenerowy spektakl „Morskie opowieści” Teatru Łata z Poznania, który odbędzie się 5 sierpnia o godz. 17:00 przy dworku starościńskim.


Spektakl Teatru Łata „Morskie opowieści” jest utrzymany w konwencji teatru ruchu i klaunady. Dzięki lekkiej formie z wyraźnymi odniesieniami do slapstiku rodem z niemego kina jest wspaniałą atrakcją dla całych rodzin, bowiem uczy i bawi jak filmy z Charlie Chaplinem. – Przesłaniem spektaklu jest myśl, iż ciągle czegoś szukamy nie dostrzegając, że to, co najcenniejsze jest tuż obok nas – mówi Damian Kozyrski, dyrektor KDK.

Spektakl opowiada historię pary bohaterów, którzy nie mogąc zaciągnąć się na żaden okręt postanawiają wziąć los we własne ręce i zbudować statek, na którym wyruszą w rejs.

Jak to bywa na morskich szlakach – czekać ich tam będzie mnóstwo przygód. Spektakl podbija publiczność w kraju i za granicą – prezentowany był na Międzynarodowych Festiwalach Teatralnych dla Dzieci i Młodego Widza w Austrii i Palestynie. Wstęp wolny. Można zabrać kocyki do siedzenia. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here