Motocykliści będą bawić się i pomagać

W najbliższą sobotę 25 stycznia o 20.00 w restauracji Lachówka świdniccy motocykliści spotkają się na dorocznym Balu Dobroczynności Usarza. W programie jest m.in. loteria fantowa, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.


Już po raz piąty motocykliści zamienią skórzane kurtki i spodnie na suknie i smokingi, żeby bawić się do rana i zbierać pieniądze dla potrzebujących na balu zorganizowanym przez Świdnicki Klub Motocyklowy USARZ. Nieodłącznym punktem balu jest bowiem loteria, z której dochód przeznaczony jest na wybrany cel charytatywny.

– Fanty jak co roku są oryginalne i atrakcyjne, wśród nich będą prace artystyczne i rękodzieła wykonane przez podopiecznych Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Stacja Świdnik II” w Świdniku, do którego trafią fundusze z tegorocznej aukcji – mówi Bartłomiej Pejo, szef Świdnickiego Klubu Motocyklowego USARZ.

W zeszłym roku w ten sposób udało się zebrać ok. 10 tys. zł, które przekazano funkcjonującemu przy DPS w Krzesimowie Stowarzyszeniu Wsparcia Społecznego „Dąb”, działającemu na rzecz osób niepełnosprawnych i przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu.

Na sobotnim balu Usarza bawić się będzie blisko 200 gości. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Kontakt przez profil klubu na Facebooku lub pod numerem telefonu 608 364 305. Koszt to 150 zł od osoby

– Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko motocyklistów, ale ludzi dobrej woli, chcących połączyć dobrą zabawę przy muzyce na żywo i specjałach kuchni Lachówka z pomaganiem osobom potrzebującym – zaprasza Pejo. JN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here