Motocyklowe pożegnanie lata

Ryk silników, pisk opon, cudowne lśnienie kierownic i zderzaków itp. Już w najbliższą niedzielę wielka impreza pasjonatów motoryzacji. Stowarzyszenie Moto Inicjatywa zaprasza na tereny Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego na zakończenie sezonu motocyklowego.


Organizatorzy kierują zaproszenie do fanów dwóch i czterech kółek. Nie ukrywają, że to ci pierwsi stanowią, nomen omen, motor napędowy imprezy. – Tego typu inicjatywy przyciągają wielu uczestników oraz odwiedzających. Dają możliwość miłego spędzenia czasu, jednocześnie przyczyniając się do promocji regionu, w którym się odbywają. Dla lokalnych firm jest to doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług – mówi Waldemar Kępa ze Stowarzyszenia Moto Inicjatywa.
8 października przewidziano cztery główne strefy „moto”: dla kobiet, do testów opon, dla quadów i food trucków. Będzie i nietypowa atrakcja – co mocniejsi będą mogli spróbować swoich sił w I Mistrzostwach Lubelszczyzny w… siłowaniu na rękę.
Moto-strefa ulokowana zostanie przy budynku LPNT, u zbiegu ulic Lalka i Dobrzańskiego.
Ubiegłoroczne zakończenie sezonu przyciągnęło ponad 2 tysiące fanów motoryzacji i kolejne tysiące widzów. Wstęp wolny. CH