Można zamawiać nowego Multivana

W konfiguratorze marki Volkswagen Samochody Dostawcze dostępnym na stronie www.vwdostawcze.pl, pojawił się zupełnie nowy model. To Multivan, którego światowa premiera odbyła się w czerwcu br. Klienci mogą wybrać konkretną wersję modelową tego wielozadaniowego auta wraz z bogatą gamą wyposażenia dodatkowego. Ceny auta zaczynają się od 155 310 zł.


Ten Multivan to zupełnie nowy samochód w gamie marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Wielofunkcyjny pojazd został zaprojektowany z myślą o różnych grupach docelowych: rodzinach, aktywnych miłośnikach sportu, czy też o podróżujących biznesowo, stąd w jego wnętrzu znajdziemy szereg innowacyjnych, przemyślanych rozwiązań, takich jak np. siedem miejsc siedzących z systemem swobodnej aranżacji ustawienia foteli wraz z funkcją ich szybkiego demontażu, co może zwiększyć powierzchnię bagażową, czy opcjonalny, multifunkcyjny rozkładany stolik środkowy.

Nowy Multivan po raz pierwszy osadzony jest na modułowej płycie dla pojazdów z silnikiem montowanym poprzecznie. To olbrzymi skok dla tego modelu w kategoriach technicznych. Innowacją po raz pierwszy zaproponowaną przez markę Volkswagen Samochody Dostawcze, jest umieszczenie w gamie dostępnych układów napędowych napędu hybrydowego typu plug-in.

Dzięki niemu nowy Multivan może czasowo funkcjonować jako pojazd o zerowej emisji. Dodatkowo napęd ten sprawia, że to auto jest doskonałym pojazdem wielozadaniowym, odpowiednim do miasta, na dalekie rodzinne czy biznesowe podróże, czy wypady nad morze z deską surfingową. Innowacyjne systemy wspomagania, obsługi i infotainmentu także pojawiają się w tej linii modelowej po raz pierwszy. Maksymalny postęp dokonał się również w dziedzinie bezpieczeństwa zderzeniowego.

Auto można zamówić w jednej z czterech wersji wyposażeniowych: Multivan, Life, Style i Energetic. Każda z nich charakteryzuje się optymalnym poziomem wyposażenia, ale klienci wybierać mogą również spośród bogatej gamy wyposażenia dodatkowego, w której znajdziemy m.in. szklany panoramiczny dach (standard w wersji Energetic), elektrycznie otwieraną i zamykaną klapę tylną (standard w wersji Energetic), ogrzewanie postojowe, okna przesuwne w drzwiach bocznych, przesuwany środkowy stolik wielofunkcyjny z uchwytami na napoje (standard w wersji Energetic), wyświetlacz danych na szybie na wprost wzroku kierowcy – head-up display oraz składany hak holowniczy z elektrycznym odblokowaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here