Mundurowi biegali za piłką

Izbica była gospodarzem piętnastego turnieju piłki nożnej służb mundurowych z powiatu krasnostawskiego. Zwyciężyła Komenda Powiatowa Policji w Krasnymstawie.


Mimo dość ekstremalnych warunków pogodowych, zawody doszło do skutku. Ciągle padał deszcz, boisko było grząskie, ale zespoły reprezentujące służby mundurowe na warunki zbytnio nie narzekały. Najważniejsze były zdrowa sportowa rywalizacja i zabawa.
Na boisku widzowie mogli zobaczyć kilku zawodników, którzy na co dzień rywalizują w klubach sportowych w regionie, jak np. Michał Gałka, Jakub Frącek czy Krystian Sawa. W turnieju, po emocjonującej rywalizacji, triumfowali policjanci z Krasnegostawu przed Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej z Krasnegostawu, a podium uzupełniła OSP z Siennicy Różanej.

Kolejne miejsca zajęli: 4. OSP KSRG Izbica, 5. OSP KSRG Fajsławice, 6. OSP KSRG Małochwiej Duży, 7. OSP KSRG Ostrzyca, 8. OSP KSRG Krupe. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Gałka z KPP w Krasnymstawie, królem strzelców – Sławomir Swatowski z OSP Izbica, a najlepszym bramkarzem okazał się Krzysztof Marek z OSP Izbica. Organizatorzy dziękują burmistrzowi miasta i gminy Izbica za ufundowanie nagród i statuetek dla drużyn. Policjanci z Krasnegostawu grali w składzie: Piotr Sasim, Jakub Frącek, Michał Gałka, Eryk Olech, Krzysztof Księżuk, Łukasz Antonczak, Paweł Józefowski, Tomasz Weremek. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here