Myjnia samochodowa pod oknami przychodni

Myjnia w takim miejscu to skandal – uważa nasz Czytelnik

– To skandal, że ktoś pozwolił na budowę takiego obiektu w tym miejscu – grzmi pan Leszek, nasz Czytelnik z Kaliny. – Przy Rondzie Berbeckiego, tuż obok Przychodni Farmed, niemal pod jej oknami powstaje myjnia samochodowa. Przecież jej obecność tutaj wymusi jeszcze większy ruch samochodów, a co za tym idzie jeszcze większy hałas i zanieczyszczenie powietrza spalinami. Co jest szczególnie uciążliwe dla osób schorowanych, odwiedzających przychodnię – dodaje.

Nasz Czytelnik podkreśla niefortunną lokalizację samoobsługowej myjni, na której znajdować się będą trzy stanowiska do mycia aut, także z kilku innych powodów.

– Myjnia zostaje wybudowana na jednym z nielicznych skrawków zielni przy samym rondzie, do tego graniczy z chodnikiem, którym mnóstwo osób pokonuje aleję Władysława Andersa, zmierzając do Lidla i z powrotem. Gdy właściciele aut będą myć swoje pojazdy i wiatr zawieje w kierunku chodnika, idących nim czekać będzie gratisowy prysznic. Szkoda, że inwestor nie pomyślał o terenie po drugiej stronie ulicy, tuż obok Lidla, gdzie jego uciążliwość dla mieszkańców nie byłaby tak duża – kończy pan Leszek. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here