Na bocznych od Kościuszki wciąż dramat

Mieszkańcy uliczek odchodzących od ul. Kościuszki w Krasnymstawie, apelują o jak najszybszą ich przebudowę. – My mamy dziury i błoto, a tymczasem przyjechał ciągnik i wysypał tłuczeń na drogę w szczerym polu. To jakiś absurd – mówi nasz Czytelnik.

O złym stanie uliczek odchodzących od ul. Kościuszki w Krasnymstawie już pisaliśmy. Niestety, do dziś nic w tym temacie się nie zmieniło.

– Droga, przy której mieszkamy, ostatnio została przesypana tłuczniem ponad 2 lata temu. Od tego czasu przesypują tylko dziury, przywiozą dosłownie łyżkę tłucznia w koparce, co wygląda komicznie, bo droga ma jakieś 400 m – poskarżył się nam tydzień temu jeden z Czytelników. Mężczyzna zauważa, że przy opisywanej drodze mieszka 14 rodzin.

– Co rok musimy mierzyć się ciągle z tym samym, z błotem i z wszechobecnym kurzem ulatującym z drogi. Jest to już bardzo meczące. No a teraz, po roztopach, mamy prawdziwe kratery. W takich dołach to nawet można zwichnąć sobie stopę! Mamy już tego serdecznie dość! – żali się nasz rozmówca. Mało tego. Mężczyzna opisuje niebywałą wręcz, według niego, sytuację, jaka miała miejsce w okolicy kilka dni temu.

– Dziś zauważyłem, że po ul. Kościuszki jedzie ciągnik PGK, a za nim koparko-ładowarka pełna kruszywa. O myślę, fajnie, może w końcu nam zrobią drogę! Nic bardziej mylnego. (…) Kruszywo pojechało dosłownie w szczere pole! Nie ma tam ani jednego domu! Tam są tylko pola! Ktoś ma tam pole na pewno wysoko postawiony! A ludzie na bocznych drogach dojazdowych Kościuszki toną w błocie! WSTYD i HAŃBA dla władzy! – napisał do nas Czytelnik w mailu z 3 marca. (kg)

1 KOMENTARZ

  1. Dokładnie WSTYD I HAŃBA PANIE BURMISTRZU ROBERCIE! Zróbcie w końcu porządek z tą drogą, bo śmiech na sali! Gdyby ktoryś z przyjaciół DROGIEGO BURMISTRZA tam mieszkał, droga była by wyłożona kostka kilka dni! Weźcie się do roboty w końcu, a nie siedzicie i pieniądze bierzecie za nic!!! Wstyd!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here