Na jarmark do Lwowa

Chełmski Klub Podróżników Stowarzyszenia WeRwA po raz kolejny zaprasza na wycieczkę do Lwowa – 17-18 grudnia. To nie tylko okazja do zapoznania się z magią tego miasta, ale też do przedświątecznych zakupów na słynnym lwowskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

 

Wyjazd w sobotę o godz. 5 z dworca PKS w Chełmie. Uczestnicy zwiedzą najważniejsze zabytki starego miasta. Po obiedzie zakwaterują się w położonym blisko centrum hotelu. Krótki odpoczynek, a po nim chętni wybiorą się na spektakl operowy (repertuar jeszcze nie jest znany). Pozostali będą mieli czas wolny. Odwiedzanie wspaniałych lwowskich knajpek, spacer po mieście i jego niepowtarzalny klimat z pewnością uatrakcyjnią wszystkim chwile.
Następnego dnia, po śniadaniu, uczestnicy wycieczki będą mieli czas na zakupy w sąsiadującym z hotelem centrum handlowym. Następnie, po wykwaterowaniu z hotelu, turyści zwiedzą Cmentarz Łyczakowski i przejadą do centrum miasta, gdzie będą mogli odwiedzić barwne stoiska na przedświątecznym jarmarku. Po obiedzie powrót do Chełma.

Cena wycieczki to 230 zł. W cenie zapewnione jest wyżywienie (dwa obiady i śniadanie), transport, nocleg, wstęp do zwiedzanych obiektów, usługa przewodnicka oraz ubezpieczenie. Spektakl operowy dla chętnych – dodatkowe 30 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, a o wpisaniu na listę decyduje kolejność wpłat. Zapisy i wpłaty przyjmuje sklep Metro przy ul. Pijarskiej 5 w Chełmie, w godz. 10-17. Wpłat można także dokonywać na konto Stowarzyszenia WeRwA: nr 26 2030 0045 1110 0000 0309 7720. Przy wpłacie należy podać imię i nazwisko, nr kontaktowy telefonu, datę urodzenia oraz ewentualne uwagi (np. czy dana osoba nie choruje na tzw. choroby przewlekłe – takie są wymogi do zawarcia ubezpieczenia). Przypominamy, że do wyjazdu na Ukrainę niezbędny jest paszport. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 502 342 117 lub na Facebooku Stowarzyszenia WeRwA i Chełmskiego Klubu Podróżników. (opr. pc)