Na mroźne przygody

Nissan sprawia, że mroźne przygody są jeszcze bardziej ekscytujące. Koncern zaprezentował swoją wizję samochodu dla fanów przygód – innowacyjny, w pełni elektryczny model e-NV200 Winter Camper.

Koncepcyjny kamper Nissana wyposażony jest w cały szereg udoskonaleń technicznych, przydatnych podczas zimowych wypraw.

Bogaty zestaw akcesoriów, w które wyposażono koncepcyjny model Winter Camper, jest także dostępny dla klientów, którzy decydują się na wersję standardową e-NV200 lub e-NV200 Evalia. Pojazd umożliwia kontakt z otaczającą nas przyrodą i otwartymi przestrzeniami pod gołym niebem. Wyposażony jest w szereg systemów ułatwiających prowadzenie i podnoszących komfort.

Poradzi sobie nawet w bardziej wymagającym terenie. Specjalny pakiet Nissan Camper Technology Luxury Kit obejmuje kompleksowy pakiet akcesoriów, które podnoszą komfort i wszechstronność samochodu i pozwalają na samowystarczalność podczas eksploracji dzikiej przyrody.

Pokładowa ładowarka 220 V może być doładowywana dzięki zamontowanym na dachu panelom słonecznym, a zintegrowana funkcjonalna kuchnia, lodówka, składane łóżka i izolowane okna sprawiają, że życie w trasie jest jeszcze wygodniejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here