Na Sportowej też mokną

Z prośbą o ustawienie wiaty przystankowej przy ul. Sportowej zwrócił się do władz miasta radny Andrzej Krupa (klub radnych burmistrza). Jednocześnie radny zawnioskował o przegląd wszystkich przystanków na terenie Świdnika i sprawdzenie, przy których z nich należałoby ustawić zadaszenia.


– W imieniu pasażerów komunikacji publicznej proszę o ustawienie wiaty przystankowej na przystanku przy ul. Sportowej (kierunek do Świdnika). Z przystanku tego korzystają m.in. dzieci trenujące w MKS Avia Świdnik, pracownicy PZL-Świdnik oraz uczniowie Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej. Wiata poprawi komfort pasażerów w przypadku złych warunków atmosferycznych – napisał radny miejski, Andrzej Krupa.

Radny zwrócił się do miasta również o przegląd wszystkich przystanków i sprawdzenie, przy których z nich należałoby ustawić wiaty.

W odpowiedzi na tę interpelację Ratusz poinformował, że ustawienie wiaty przystankowej przy Sportowej zostanie wpisane jako wniosek na listę propozycji do zmian w budżecie na ten rok. Zapewniono również, że przeprowadzona zostanie inwentaryzacja przystanków, na podstawie której zostaną określone miejsca, gdzie wiat brakuje i sprawdzone zostaną techniczne warunki ich ustawienia. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here