Na wiosnę do Lwowa

Masz plany na sobotę (22 kwietnia)? Jeśli nie, to wspólnie ze Stowarzyszeniem WeRwA zapraszamy na jednodniową wycieczkę do Lwowa.

W programie zwiedzanie najważniejszych zabytków Lwowa, tj. rynku, ratusza, katedry ormiańskiej i łacińskiej, kaplicy Boimów, kościoła dominikanów, baszty Prochowej oraz Prospektu Wolności z operą i pomnikiem Adama Mickiewicza. Po zwiedzaniu chwila dla siebie, czyli czas wolny – to świetna okazja, by zajrzeć do fabryki czekolady, kopalni kawy i teatru piwnego (nie zapominając o kupnie pamiątek). Następnie smaczny obiad, po którym uczestnicy wycieczki udadzą się na zwiedzanie cmentarzy Łyczakowskiego i Orląt Lwowskich oraz wzgórza „Wysoki Zamek” (ci, którzy nie są zainteresowani zwiedzaniem obiektów, będą mogli przedłużyć spacer po lwowskiej starówce. Po ok. 2 godzinach przyjedzie po nich autokar). Na koniec tradycyjnie zakupy w znanym lokalnym markecie i powrót do Chełma.
Wyjazd zaplanowany jest o godz. 5 z dworca PKS (22 kwietnia), przy ul. Lwowskiej w Chełmie. Koszt wyprawy to 130 zł (w cenie przejazd, bilety wstępu, przewodnik, ubezpieczenie, obiad). Liczba miejsc jest ograniczona, a o wpisaniu na listę decyduje kolejność wpłat. Przypominamy, że do wyjazdu na Ukrainę niezbędny jest paszport.
Zapisy i wpłaty przyjmowane są w sklepie „Metro” przy ul. Pijarskiej 5 w Chełmie, w godz. 10-18, lub przez internet. Szczegółowe informacje dostępne są również na Facebooku (wystarczy wpisać „Stowarzyszenie Werwa” lub „Chełmski Klub Podróżników”) oraz pod numerem telefonu: 502 342 117.
Jednocześnie WeRwA prowadzi już zapisy na następne bardzo atrakcyjne wycieczki: Zakarpacie i Lwów – w dniach 11-14 maja (koszt 630 zł), Lwów – 3-4 czerwca (koszt 290 zł) oraz Podole i Bukowinę (790 zł). (opr. pc)