Nagrody czekają

Letni urlop to czas, którego wszyscy z utęsknieniem wyczekujemy przez cały rok. To czas, gdy przez ten tydzień lub dwa nie musimy nic robić ani o niczym pamiętać, a jedynie beztrosko cieszyć się każdą chwilą i promieniami słońca. Ale jest jedna rzecz, o której koniecznie musicie pamiętać podczas tegorocznej sielanki wakacyjnej, a my dajemy Wam ku temu najlepszy z możliwych powodów.


Zabierz „Nowy Tydzień” na wakacje – to hasło naszego najnowszego konkursu, współorganizowanego ze Stowarzyszeniem WeRwA. Zasady są proste – wystarczy przesłać na adres konkurs@nowytydzien.pl trzy fotografie z wakacji, przynajmniej na jednej z nich powinnna być widoczna gazeta „Nowy Tydzień”. Nie ważne, czy wybieracie się na rajskie plaże czy planujecie spędzić czas wolny na słynnej wyspie RODOS, czyli „Rodzinnych Ogródkach Działkowych Otoczonych Siatką” – pokażcie, że jesteśmy tam z Wami. Atrakcyjne nagrody już czekają w naszej redakcji na nowych właścicieli.

Autor najciekawszych zdjęć otrzyma ufundowany przez Alior Bank Krasnystaw telewizor 43-calowy telewizor LED (Smart TV, Full HD). Za zajęcie drugiego miejsca – talon 500 zł do wykorzystania w sklepie RTV AGD, ufundowany przez Biuro Turystyczne „Krystyna”, a za zajęcie trzeciego miejsca – wycieczka do Lwowa ufundowana przez Stowarzyszenie WeRwA. A spośród pozostałych uczestników konkursu rozlosujemy pięć nagród pocieszenia. Dodatkowo mamy dla Państwa nagrodę specjalną – rower holenderski.

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 sierpnia. Wybór zwycięzców nastąpi we wrześniu podczas spotkania Chełmskiego Klubu Podróżników. Wyłonieni w pierwszym etapie konkursu finaliści będą musieli zaprezentować na spotkaniu podróżników krótką prezentację ze swoich wakacji z Nowym Tygodniem. Ale niech to nikogo nie onieśmieli, bo naprawdę jest o powalczyć. A zatem, zapraszamy do wspólnej zabawy!