Nagrody za bożonarodzeniowe kartki

Konkurs bożonarodzeniowych kartek, ogłoszony przez Gminne Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej, został rozstrzygnięty. Jury oceniło 45 propozycji, zgłoszonych przez młodych mieszkańców gminy Krasnystaw.

Jurorzy przyznali łącznie 15 nagród w trzech kategoriach wiekowych. Spośród najmłodszych autorów z klas I – III najciekawszą pracę przygotowała Marta Moń ze SP w Krupem. Na drugą nagrodę zasłużył Alan Chmiel z Zespołu nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie, a trzecie miejsce zajęły ex aequo uczennice SP w Jaślikowie – Gabriela Żarnowska, Maja Bojarska i Maja Wojtiuk. Kilka podwójnych nagród jury przyznało w kategorii uczniów klas IV -VI.

Dwie pierwsze otrzymają Oliwia Tkaczyk i Eliza Szambelan z SP w Siennicy Nadolnej. Drugie odbiorą kolejny przedstawiciel SP w Siennicy Nadolnej Paweł Rybczyński i Patrycja Biskup ze SP w Małochwieju Dużym, a trzecią otrzyma Jakub Dziegieć, także z SP w Małochwieju Dużym. Kolejna piątka laureatów to uczniowie najstarszych klas podstawówek. W tej kategorii najciekawszą pracę zgłosiła Emilia Pasik, drugie nagrody trafią do Agnieszki Mazurek i Malwiny Szurygi, a trzecie zdobyli Mateusz Brzyszko i Katarzyna Sitarz. Wszyscy uczą się w SP w Siennicy Nadolnej. Bożonarodzeniowe propozycje oceniały – wójt gminy Krasnystaw Edyta Gajowiak-Powroźnik, dyrektor GCK w Krasnymstawie z siedzibą w Siennicy Nadolnej Dorota Rybczyńska oraz instruktorka Centrum Magdalena Staroń. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here