Nagrodzą najlepsze firmy i samorządy

Gala Finałowa Programu Promocji Firm i Gmin Business Excellence odbędzie się w środę, 12 czerwca. Laureatów poznamy na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Wydarzenie jest podzielone na dwie części. Edycja programu promocji firm odbędzie się po raz 14., a edycja programu promocji gmin – po raz 8. Zainteresowane podmioty same mogły zgłaszać swoje kandydatury. Uczestników jest w sumie 21. Jakie czynniki zostaną uwzględnione przy dokonywaniu oceny?

– Obok prezentowanych wyników finansowych, które są podstawą, szczególną uwagę zwracamy na innowacyjność, dbałość o ochronę środowiska, relacje z pracownikami, odpowiedzialność społeczną, a także obecność na rynkach zagranicznych. Oceny dokonuje Komisja i Kapituła Programu, złożona ze specjalistów, przedstawicieli instytucji finansowych, samorządowych i naukowych, będących wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach – tłumaczy Mateusz Hypiak ze Stowarzyszenia Lubelskiego Klubu Biznesu, które koordynuje wydarzenie.

Lubelski Klub Biznesu powstał w 2000 roku, by „wspierać i integrować, a także reprezentować i ochraniać interesy gospodarcze przedsiębiorców”. – W ciągu 19 lat działalności wspólnie nauczyliśmy się korzystać i wymieniać wzajemną wiedzą, doświadczeniem, uzupełniać potencjały w ramach bezpośrednich spotkań, konsultingu i doradztwa. Obecnie jesteśmy największą regionalną organizacją biznesową, liczącą ponad 300 członków – cieszy się M. Hypiak. GR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here