Nagrodzeni za Chmielaki

Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie”, zdobyło pierwszą nagrodę w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny województwa lubelskiego w 2022 roku.

Konkurs organizowany jest przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną.

– Kapituła, w skład której weszli eksperci w zakresie turystyki, budowy i promocji produktów turystycznych, komunikacji społecznej i marketingowej, przedstawiciele środowisk akademickich związanych z turystyką oraz przedstawiciele mediów publicznych uznała, że to właśnie Chmielaki Krasnostawskie są najbardziej atrakcyjnym, nowatorskim i przyjaznym dla turystów produktem turystycznym w województwie lubelskim – poinformowała Joanna Sobstyl, kierownik wydziału promocji, rozwoju, kultury i sportu urzędu miasta Krasnystaw.

Wręczenie nagród odbyło się pod koniec października podczas dwunastej Lubelskiej Gali Turystyki. W imieniu burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka nagrodę odebrała sekretarz miasta Renata Stangryciuk. (k)